English Affairs

Biz Kimiz?

English Affairs firması uluslararası iş dünyasında yer alan veya yer almayı hedefleyen Türk firmalarına yabancı dil konusunda destek vermeyi amaçlayan bir danışmanlık firmasıdır.

Amacımız Türk iş dünyasının global arenaya açılmasına yardımcı olmak ve bu alandaki tüm profesyonel iletişim desteğini firmalara sağlayabilmektir.

Hizmetlerimiz arasında dil eğitimi, stratejik planlama, gelişim danışmanlığı, iletişim becerileri eğitimleri, birçok dilde çeviri hizmetleri, uluslararası ticaret danışmanlığı ve operasyonları yer almaktadır.

Türkiye’nin rolünün giderek arttığı iş dünyasında yabancı dil bilgisi çok önemlidir ve rekabetçi iş dünyasında bir avantaj olarak ön plana çıkmaktadır.

Bizler de bu anlamda, Türk şirketlerinin gelişiminde ve tüm dünyayla olan etkileşimlerinin artmasında rol oynamaktan gurur duymaktayız.

Misyonumuz

Türk şirketlerinin global arenada önemli roller edinebilmesini sağlayacak dil ve iletişim çözümlerini şirketlere sunmaktayız. Kişilere ve şirketlere göre özelleştirilebilen, kaliteli ve dinamik hizmetlerimiz ile Türk şirketlerinin gelişmesine ve Türkiye’nin uluslararası arenadaki ekonomik rolünün güçlenmesine katkı sağlamaktayız.

Vizyonumuz

Şirketlerin ihtiyacı olan yabancı dil ve iletişim çözümlerini sunan öncü firma olmak ve faaliyet gösterdiğimiz tüm çevrelere sosyal ve ekonomik gelişim sağlamak.

Değerlerimiz

MÜKEMMELLİKMükemmelliğe ulaşma arzumuz, çalışma prensiplerimize, sunduğumuz hizmetlere ve firmamızdan beklentilere olumlu bir şekilde yansıyarak; en iyiye ulaşma anlamında bizleri motive etmektedir. Kendimizi tüm potansiyelimizi gerçekleştirmeye ve başarılı sonuçlar elde etmeye adadık. Bizler ve partnerlerimiz için büyümek ve gelişmek oldukça önemlidir.

DÜRÜSTLÜKTüm faaliyetlerimizde şeffafız ve vermiş olduğumuz sözleri yerine getirmekteyiz. Şirketle, hissedarlarımızla ve partnerlerimizle iletişimde açık ve dürüst olmaktayız.

YAPTIĞIMIZ İŞTEN KEYİF ALMAKÇalışanlarımız bütün aktivitelerimizden ve firmamızın bir parçası olmaktan zevk alırlar. Çalışanlarımız sayesinde elde edilen başarıları ve sağladığımız hizmetler sayesinde partnerlerimizin büyümesini takdir eder, onlara teşekkür ederiz.

GÜVENEnglish Affairs kurduğu bütün ilişkilere değer verir. Çalışanlarımızın birbirlerine olan inancına ve yeteneklerine güveniriz. Ortaklarımız bize karşı açıktır, yaptığımız işe ve amacımıza inanırlar.